fbpx

O Nás

Nejsme “normální” agentura.

Jsme digitální agentura 2.0

Jmenuju se Jan Brunato a už přes 12 let se pohybuji v internetovém světě. Vytvořil jsem stovky webů, z toho jsem jich desítky aktivně provozoval, včetně několika eshopů. Díky tomu jsem měl možnost spolupracovat s desítkami firem a freelancerů z oboru. Za ta léta jsem poznal mnoho výhod a nevýhod spolupráce s nimi a na základě těchto zkušeností vznikla digitální agentura WebWorld.cz. 

Agentury jsou schopny dodat všechny potřebné služby na jednom místě, ale jejich velkou nevýhodou je doba trvaní a cena (agentury musí vydělat na kanceláře, na vedení, na asistentky a samozřejmě i na pracovníky).

NORMÁLNÍ AGENTURA

Domluva
95%
Dodací lhůta
60%
Cena
30%

FREELANCER

Domluva
40%
Dodací lhůta
80%
Cena
95%

U freelancerů je to většinou naopak, jsou levnější a rychlejší. Jejich nevýhodou je, že je potřeba několika různých freelancerů na vytvoření jednoho webu, tím pádem se minimálně ztrojnásobí čas sháněním a domluvou s každým zvlášť. Navíc začínající živnostník často neví co přesně potřebuje (vidí webovou stránku, ale netuší, co k ní je zapotřebí).

Já se rozhodl celý tento systém zjednodušit a zlevnit, abych mohl poskytnout začínajícím živnostníkům vlastní plnohodnotný web, nebo reklamu za dostupnou cenu. Proto jsem založil digitální agenturu WebWorld.cz, která má všechny výhody agentury a přitom si ponechala i veškeré výhody freelancerů.

DIGITÁLNÍ AGENTURA 2.0 WEBWORLD.CZ

Domluva
95%
Dodací lhůta
95%
Cena
95%

Dal jsem dohromady několik freelancerů, se kterými jsem v posledních letech spolupracoval. Společně jsme rozplánovali přibližné časy, ceny služeb a vše jsme propojili v jedné agentuře do jednoho systému. Všichni pracujeme na dálku, tudíž nemáme náklady na stálou kancelář. Máme vlastní systém, tudíž odpadají náklady na asistentky. Na každou službu máme 2 a více spolupracovníků, proto dokážeme dodat práci rychleji.  Naše poslední ale hlavní výhoda je ta, že se každý z nás zaměřuje jen na svůj obor, má svoje vlastní projekty, svoji práci mimo agenturu, tudíž má chuť a vůli se ve svém oboru neustále vzdělávat a posouvat dál.

A protože víme, že nedokážeme pokrýt všechny služby na 100%, spolupracujeme i s externími službami, které fungují na podobné bázi s podobnou myšlenkou, aby byly schopny vám dodat co nejlepší službu za co nejlepší cenu.

Kdyby vás zajímalo cokoliv jiného, co jste zde nenašli, doporučuji se podívat na sekci FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Také nás můžete přímo kontaktovat prostřednictvím emailu či telefonicky. Kontaktní údaje jsou k dispozici v sekci Kontakt.

Budeme se těšit na společnou spolupráci při budování nebo zlepšování vašeho byznysu.

kontaktujte nás

Líná huba, holé neštěstí – nemějte strach a ozvěte se