fbpx

FAQ

Nejčastější dotazy co dostávám

S podnikáním začínám a netuším, kde mi hlava stojí. Co mám dělat?

První konzultace pro začínající podnikatele je u nás zdarma. A proč? Každý někdy začínal. Chápeme, že chcete být nejlepší – a my vám s tím rádi pomůžeme. Jsme tu pro vás – během konzultace probereme vaše představy a poradíme vám, co bude pro vás nejlepší.

Jak oceňujete projekty? Jaký je rozdíl mezi odhadem ceny a tím, co opravdu zaplatím?

Při naší konzultaci (e-mailem nebo telefonicky) zjistíme, jakou máte představu. Dáme dohromady, co potřebujete – a podle toho vám řekněme cenu. Až vše odsouhlasíte, začneme pracovat. Rozhodně se nemusíte bát, že budeme chtít víc, než na čem se domluvíme. Cena se liší jen v případě, že se v průběhu rozhodnete něco přidat či změnit. Nikdy to ale neděláme bez předchozího souhlasu.

Nejsou vaše ceny podezřele nízké?

Proč máme nízké ceny? O tom si můžete přečíst v sekci „O NÁS“. Neplatíme za kanceláře, asistentky, manažery – takže máme nižší náklady. Naše práce jde dělat z domu, tak proč toho nevyužít?

Kdy budou moje nové webovky hotové?

Nové webovky jsou hotové většinou do dvou – tří týdnů – vždycky ale záleží na tom, jaké kuriozity si pro nás přichystáte.
Po konzultaci vám dáme vědět, do kdy můžete s webem počítat.

V jakém systému bude můj web postaven?

Jednoduché webovky skládající se z jedné stránky kódujeme bez redakčních systémů – takže v našem týmu nechybí guru přes HTML a CSS. Zbytek webů stavíme ve WordPressu, ve kterém se můžete dodatečné vyznat i vy sami. Tenhle redakční systém je přehledný, rychlý – a hlavně vám zajistí mnohem nižší cenu.

Redakční systém na míru? Umíte/neumíte?

Na rovinu – webovky na míru dělat umíme (máme v týmu hodně dobrého programátora), ale pokud nechcete něco „extra“ (například funkce na míru), doporučuju WordPress. Web na míru zabere mnohem víc času, takže si budete muset znatelně připlatit

Prémiový design? Co to má být?

Máme přístup do gigantické databáze prémiových grafik – a v ní vybíráme takové, které se budou blížit vaším požadavkům. A pak doladíme detaily. Samo sebou.

Máte i design na míru?

Jasně, že ano! Jestli si nevyberete z naší pestré nabídky, může vám náš grafik připravit design na míru. Jen počítejte s tím, že to bude trvat déle a připlatíte si.

Kolik textu je třeba k naplnění webu?

Na tohle vám přesně neodpovíme. Pokud chcete jednoduché portfolio, moc textů potřebovat nebudete. Jestli ale chystáte velký web plný informací – může tam toho textu být hodně. Jakože fakt hodně. Předpokládané množství textu vám řekneme předem, proto nemusíte mít strach z dodatečné ceny.

Děláte texty na weby, nebo napíšete i něco dalšího?

Texty na weby, popisky produktů, články a další věci, kde se kouzlí s písmeny, vám dodáme také ( máme v týmu profesionálního copywritera ). Jen si řekněte, co budete chtít.

Uděláte mi i e-shop?

Ano, nejčastěji děláme malé e-shopy s jedním až deseti produkty. Po domluvě vám klidně uděláme e-shop, kde můžete prodávat desítky/stovky produktů.

PPC nebo SEO?

Na to neexistuje správná odpověď. SEO je dlouhodobá záležitost, na které by se mělo pracovat od samého začátku a věnovat se mu po celou dobu. Výsledky přinese až časem, ale jsou dlouhodobé. U PPC musíte platit za nastavení a pak za každý klik, ale výsledky uvidíte hned druhý den. Já vždy doporučuju obojí.

Jak funguje PPC?

Jedná se o reklamu, u které platíte jen tehdy, když na ni někdo klikne. My s vámi nejprve dáme dohromady klíčová slova, na kterých chcete být vidět ve vyhledávačích. Poté připravíme, nastavíme a spustíme reklamy.

Správa reklam a reklamy – co všechno budu platit?

Za měsíční poplatek vám vždycky připravíme, nastavíme a průběžně optimalizujeme vaše reklamy. Vy se pak rozhodnete, kolik chcete utratit za konkrétní reklamy. Tady je třeba platit za správu i za reklamy.

Cena za klik u PPC, kolik mě to bude stát?

To je různé a nejde jednoznačně odpovědět. Záleží na oboru, konkurenci, období a optimalizaci reklam. Pro představu můžete počítat od 5 Kč do 15 Kč za klik. Když nebude žádná nebo málo konkurenční reklama, můžete se dostat i na 1 Kč až 4 Kč za klik. Naopak při větší konkurenci se cena může vyšplhat až na 50 Kč až 100 Kč.

Spravujete i malé účty na sociálních síti?

Protože účty na sociálních sítích i zakládáme, tak ano, pomáháme rozjet sociální sítě od základů malým účtům.

Líná huba, holé neštěstí – nemějte strach a ozvěte se

    kontaktujte nás

    Líná huba, holé neštěstí – nemějte strach a ozvěte se